ДУ "ІНСТИТУТ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я ІМ. О.М. МАРЗЄЄВА НАМНУ"

РІШЕННЯ

КОНФЕРЕНЦІЇ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ»
Детальніше >
Детальніше >
Послуги лабораторії гігієни природних, питних вод1. Фізико-хімічні аналізи води питної, у тому числі для дитячого харчування, мінеральної, підземної, поверхневої, води для плавальних басейнів, а також стічної води тощо.

2. Санітарно-епідеміологічна оцінка та/або експертиза:

2.1 Вод питних, призначених для споживання людиною (з водопроводу – водопровідних, фасованих, з бюветів, пунктів розливу, шахтних колодязів та каптажів джерел) та для дитячого харчування.

2.2 Вод поверхневих та підземних, у тому числі джерел питного водопостачання.

2.3 Вод природних мінеральних та джерельних.

2.4 Технічних умов, технологічних інструкцій, регламентів та інших нормативних документів у сфері питної води, питного водопостачання та водовідведення.

2.5 Матеріалів, речовин та сполук, пристроїв тощо, що застосовуються у питному водопостачанні, у тому числі у плавальних басейнах і фонтанах, а також у виробничому, технічному водопостачанні та у водовідведенні:

- дезінфікуючих та мийних засобів;

- коагулянтів та флокулянтів;

- матеріалів завантаження фільтрів питної води;

- водоочисних пристроїв (систем, установок, фільтрів);

- трубопроводів та іншого обладнання для транспортування та зберігання води (ємностей, тари, засобів закупорювання тощо);

- очисних споруд, каналізацій тощо.

2.6 Нових технологій для очищення або знезараження різних видів вод.

2.7 Проектів зон санітарної охорони джерел питного водопостачання, майданчиків водопровідних споруд.

  3. Надання консультативної допомоги з питань водопостачання та водовідведення на стадії розробки нормативних документів (технологічних умов, технологічних інструкцій, регламентів тощо).

   На базі лабораторії функціонує Випробувальна лабораторія з контролю якості та безпеки питних вод, яка акредитована Національним Агентством з акредитації України згідно вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019 (атестат акредитації № 20948 від 28 жовтня 2021 р.) на право проведення експертних санітарно-хімічних досліджень в сфері питного водопостачання та водовідведення.

  4. Підготовка на базі лабораторії хіміків-аналітиків з контролю якості та безпеки різних видів питних та стічних вод за показниками, що регламентуються ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».   free counters


   © ДУ "ІНСТИТУТ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я ІМ. О.М. МАРЗЄЄВА НАМНУ" 1999-2023